Speciální legíny vás zbaví nadváhy i celulitidy

Těhotenství, sedavé zaměstnání, nedostatek pohybu, přibývající věk… To vše jsou faktory, které mají na naše zdraví a tělesnou schránku neblahý vliv. Která z nás se nepotýká s nějakým tím kilem navíc či s celulitidou? Obojí se dá totiž velmi snadno získat, ovšem zbavit se nadváhy nebo pomerančové kůže bývá mnohdy velmi těžké a vyžaduje hodně pevné vůle.

A právě v pevné vůli bývá největší kámen úrazu. Výsledky se dostavují velmi pomalu, a mnoho žen tak své úsilí vzdá dříve, než je korunováno úspěchem. Abyste to tentokrát byly vy, které zvítězí a získají zpět svou štíhlou a zpevněnou postavu, máme pro vás tip na skvělého pomocníka, s nímž na sobě změnu k lepšímu pocítíte velmi rychle a tím budete motivována ve svém úsilí pokračovat.

Díky speciálním legínám Solucel, které můžete nosit jak při sportování tak při běžných činnostech pod oblečení a dokonce i na noc, totiž zaznamenáte několikacentimetrový úbytek u problematických partií již za několik týdnů.

Solucel legíny proti celulitidě: „Nevěřila jsem, ale opravdu to funguje.“

Dana, osmatřicetiletá maminka dvou dětí, tyto legíny vyzkoušela a byla ochotná se s námi podělit o svou zkušenost.

Dano, hned na úvod musím položit zásadní otázku. Mnoho žen má totiž k různým zázračným metodám, které pomáhají hubnout, nedůvěru. Proč by měly právě „hubnoucím legínám“ věřit?

Rozumím a všechny tyto ženy chápu. I já k těm nedůvěřivým patřím. Je to dáno zkušenostmi, které jsem s postupem času nasbírala. Po druhém porodu mi zůstalo několik kil navíc, bohužel, právě v partiích, které jsou pro nás ženy kritické: břicho, zadek, stehna. Vyzkoušela jsem různé podpůrné tablety na hubnutí, čaje, koktejly, ale nic nemělo nějaký viditelný účinek. Chyba byla určitě i ve mně, sice jsem se snažila pravidelně cvičit a upravila jídelníček, ale nedokázala jsem být dostatečně důsledná.

Chápu. S tím asi bojuje hodně žen. Přece jenom máme práce a starostí dost, málokdy se člověk dokáže za každé situace ke cvičení přinutit, občas zhřeší nějakou laskominou…

Přesně. Nikdy jsem neměla modelkovské míry a ani to není meta, které bych chtěla dosáhnout. Jenže ty usazené „špeky“ mi na sebevědomí rozhodně nepřidaly. Chtěla jsem vypadat lépe, ale na druhou stranu mne děsila představa, jak je alfou a omegou celého mého života jen úzkostlivá snaha dodržet přísný cvičící a stravovací režim. Život je přeci i o něčem jiném, že?

A tento problém vám vyřešily právě legíny Solucel?

Já vím, že to zní asi divně, ale v podstatě ano, i když jsem tomu samozřejmě také pomohla. Sice jsem se nedržela nějak vyloženě asketicky, ale omezila jsem sladké a tučné, začala si hlídat pitný režim a zařadila pravidelné procházky.

A jak tedy legíny fungují, respektive jak konkrétně zafungovaly ve vašem případě?

O legínách mi řekla kamarádka a já jí zprvu nevěřila. Nakonec jsem to zvážila a rozhodla se, že je vyzkouším. Dnes musím říct, že to byla jedna z nejlepších investic v mém životě. Nosila jsem je prakticky stále, jsou totiž velmi příjemné na těle a navíc, i když máte nějaké to kilo „nad limit“, dokážou okamžitě zformovat postavu. To je ale jen jakýsi vedlejší účinek. Ty legíny totiž výrazně napomáhají redukci váhy a já s údivem sledovala, jak mi centimetry mizí. Za pět týdnů jsem měla v pase méně o 6 centimetrů a přes boky a přes stehna o 4. Doslova mne to nadchlo. Pokračovala jsem v jejich nošení i nadále a postupně se dostala na váhu, kterou jsem si předsevzala. A dokonce mi zmizela i celulitida, v což jsem ani nedoufala, s tou jsem se totiž potýkala i v době, kdy jsem byla štíhlá a mladá.

leginy Charlotte_black.jpg

Co byste vzkázala čtenářkám, které o pořízení legín uvažují, ale převládají u nich pochybnosti?

Nikoho nemůžu nutit, každý se musí rozhodnout sám. Ale pokud budu mluvit sama za sebe, rozhodně bych hubnoucí legíny doporučila. Já už jsem totiž byla ve stavu, kdy jsem se pomalu smiřovala že s tím, jak vypadám, žádné zázraky neudělám.  Navíc jsem u těch legín měla obavu, aby se nejednalo jen o další vyhozené peníze. Dnes můžu zcela upřímně a zodpovědně říct, že v žádném případě nelituji, že jsem si je pořídila. Fungují, opravdu. Pokud bude žena, která je nosí, ještě pravidelně cvičit, jsou výsledky ještě markantnější. Já bohužel na cvičení moc nejsem, ale i tak mne výsledek doslova ohromil. A jestli můžu ještě malý dovětek. My ženy máme dost často tendenci samy na sobě šetřit a radši dopřejeme dětem, manželovi, vnoučatům. Občas je dobré toto pravidlo porušit a investovat čistě sama do sebe. Bez výčitek. Dobrý pocit, který bude posléze následovat, tu investici zcela jistě vrátí. Alespoň v mém případě to tak bylo.

Pokud vás Danino povídání o legínách, které jí pomohly dosáhnout vysněné váhy a zbavily ji celulitidy, zaujalo a rády byste se o nich dozvěděly více, navštivte stránky www.solucel.cz. Najdete zde všechny potřebné informace o tom, jak legíny fungují a v čem tkví tajemství jejich úspěchu. A nezapomeňte, že navzdory současnému nevlídnému počasí je jaro už pomalu na dohled…

Speciální legíny vás zbaví nadváhy i celulitidy patří do témat
 • Hela 27.11.2017 13:04:47

  https://celulitida.zdrave.cz/specialni-leginy-vas-zbavi-nadvahy-i-celulitidy-neverila-jsem-ale-opravdu-to-funguje/

 • Andyna 23.11.2017 19:41:05

  Ničím nejsou napuštěné, jsou ušité ze speciální látky. Podívejte se na www.nejleginy.cz.

 • Hela 17.11.2017 10:37:17

  O těchto legínách jsem nikdy neslyšela. Jsou něčím napuštěné nebo jak to funguje?

 • Andyna 15.11.2017 17:11:51

  Já zkouším proti celulitidě kdeco. Nedávno jsem objevila anticelulitidní legíny. Úžasně se nosí, jsou příjemné a cítím, že prokrvují pokožku.


Celulitida patří do témat

Adresář

Poradna na téma Celulitida

Diskuze na téma Celulitida

 • 25.02.2018 21:02 celulitida

  Mně se osvědčily termoaktivní krémy přes noc. A cvičení, to už ale není tak snadné :-)

 • Ariana 14.12.2017 18:12 celulitida

  Děkuji za tip na vánoční balíček. Mají moc hezké kombinace.

 • Ariana 12.12.2017 19:12 celulitida

  Ano používám tento peeling.Dvakrát až třikrát týdně a skvělě funguje.

 • Miranda 10.12.2017 20:12 celulitida

  Já jsem objevila na jejich stránkách www.bodybescrub.com vánoční balíčky. Ty mě zaujaly hodně.

 • Zuzina 04.12.2017 21:12 celulitida

  Používáte tento peeling BODYBE COFFEE SCRUB nebo máte nějaký jiný? Dívala jsem se na jejich…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku